Welcome, visitor! [ Register | Login

 

קידום אתרים בגוגל

  • Contact No: 0559583144
  • Email ID: [email protected]
  • Website: https://vaidigital.co.il
  • City: פתח תיקווה
  • State: ישראל
  • Zip/Postal Code: 4951148
  • Country: Israel
  • Listed: January 31, 2024 3:35 pm
  • Expires: 6 days, 5 hours
Screenshot_12

Description

VaiDigital – מומחים לקידום אתרים בגוגל

VaiDigital היא חברה ישראלית המתמחה בבניית וקידום אתרים אינטרנט בGoogle. החברה נוסדה בשנת 2005 על ידי אנשי מקצוע בתחום השיווק הדיגיטלי בישראל, והיא מציעה מגוון רחב של שירותים של קידום אתרים במנועים החיפוש המובילים בעולם.

החברה שלנו מתמחה בכל תחומי קידום אתרים, כולל:

קידום אורגני (SEO) : קידום אתרים אורגני (טבעי), המבוסס על שיפור איכות התוכן, מהירות והקוד של האתר, על מנת להעלות את הדירוג שלו בתוצאות החיפוש של Google האורגניות.

SEO (או Search Engine Optimization – אופטימיזציית מנוע חיפוש) מושתת על אופן הפעולה של אלגוריתם החיפוש והדירוג של גוגל. על ידי ניתוח אופן פעולתו, ניתן להתאים את אתר העסק שלכם לדרישותיו ובאופן זה להעלות את דירוג האתר שלכם ולהעלותו לראש תוצאות החיפוש של Google. להבדיל מקמפיינים ממומנים, כאן מדובר על אופן העבודה השוטף של האתר שלכם שיספק לו נראות רחבה יותר באופן שבו מובנה התוכן עצמו.

האופן הנפוץ והמוכר ביותר שבו מבצעים קידום אורגני הוא באמצעות הטמעת מילות מפתח בתוכן האתר. כלומר, שילוב של מילים אשר הניתוח המעמיק שלנו מצא כי הן נפוצות מאוד בשימוש במנוע החיפוש של גוגל, בתוך כתבות, מאמרים ותכנים כתובים שונים באתר העסק שלכם. הדבר יאפשר לגולשים למצוא אותכם ביתר קלות ולאלגוריתם של גוגל לדרג אותך במקום ראשון הגבוה יותר. עם זאת, ישנם כלים נוספים, חשובים ביותר, על מנת להבטיח שהאתר ידורג במקום גבוה ואנשי מקצוע ברמה גבוהה יודעים כי אלו חשובים באותה מידה כמו הטמעת מילות המפתח.

קידום ממומן (PPC) : קידום אתרים באמצעות פרסומות במנועי החיפוש, המאפשר לעסקים להופיע בראש תוצאות החיפוש עבור מילות מפתח רלוונטיות.

פרסום (PPC (Pay Per Click, כשמו כן הוא, הוא מדיום בו התשלום מבוצע לפי כל לחיצה על המודעה/כניסה לקישור. מודל זה של שיווק דיגיטלי באינטרנט מאפשר לכם לשלב מודעות פרסומת על מסך הדפדפן של הגולש ולמקם את העסק שלכם בתוצאות הראשונות של חיפושי גוגל. ניתן להשתמש במוד זה כחשיפה קבועה מדי פעם או כדי לשווק באופן אגרסיבי מבצע או מוצר מסוים שברצונכם להסב את תשומת הלב אליו בזמן נתון

קידום מדיה חברתית (SMO) : קידום אתרים באמצעות מדיה חברתית, המאפשר לעסקים להגיע לקהל לקוחות רחב יותר באמצעות פלטפורמות כמו פייסבוק, אינסטגרם, ואטסאפ, טיק טוק וכו’.

(Social media marketing) שיווק ברשתות חברתיות הוא תחום מאתגר ביותר. כמות המשתמשים האדירה הופכת פרסום בפייסבוק, אינסטגרם וטיק טוק הלכה למעשה לחשיפת מחט בערמת שחת. כדי להתבלט מעל לכל הרעש הססגוני והצעקני של כל תכני הפייסבוק, אינסטגרם וטיק טוק, נעמיד לרשותך אנשי שיווק יצירתיים בעלי חשיבה מחוץ לקופסא שייצרו במחשבה משותפת עמך קמפיין פרסומי שיתבלט הן מבחינת המסר, הן מבחינת ערוצי המדיה והן מבחינה גרפית כך שהעסק שלך באמת ייתן את האמירה הייחודית שלו.

קריאה לפעולה (או CTA – Call to Action) היא מעמודי התווך היסודיים ביותר של כל פעולת שיווק. כאשר אנו מדברים על שיווק דיגיטלי באינטרנט, קריאות אלו צריכות להיות ממוקדות מאוד ומותאמות לאופי הפרסום של כל מודעה ספציפית. מודעות מסוימות יקראו לגולשים להשאיר פרטים, אחרות לבצע רכישה, במקרים רבים נציע לגולשים להתוודע למבצע או הצעה חדשה או פשוט לסייע לנו בהפצה באמצעות לייק או שיתוף שי

No Tags

32 total views, 1 today

  

Listing ID: 42658af98061fc1

Report problem

Processing your request, Please wait....
Si prega di attivare i Javascript! / Please turn on Javascript!

Javaskripta ko calu karem! / Bitte schalten Sie Javascript!

S'il vous plaît activer Javascript! / Por favor, active Javascript!

Qing dakai JavaScript! / Qing dakai JavaScript!

Пожалуйста включите JavaScript! / Silakan aktifkan Javascript!